• Moja piękna ojczyzna

• 20.10.2020 14:17
        • Samorząd Uczniowski

przedstawia prace z konkursu plastycznego

„Moja piękna ojczyzna”.

Wszystkie prace  są piękne i starannie wykonane, w związku z tym wszystkie osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie i gratulujemy 😊

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

• Międzynarodowy Dzień Pisania Listów

• 14.10.2020 12:45
        • 9 października obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Pisania Listów. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pisania listów. Uczniowie bardzo chętnie pisali listy do siebie nawzajem oraz do nauczycieli i innych pracowników szkoły.

W związku z tym, że akcja cieszyła się dużym powodzeniem, wprowadzamy możliwość pisania listów w naszej szkole  na co dzień.

Jeśli masz ochotę napisać do kogoś list, pocztówkę lub  narysować laurkę- napisz, narysuj i zaadresuj (imię, nazwisko i klasa), wrzuć do naszej skrzynki, a w ciągu kilku dni adresat otrzyma swoją pocztę.

Skrzynka na listy znajduje się w sali nr 14.

Zapraszamy do zabawy!

• Gazetka szkolna

• 28.09.2020 17:59
        • Samorząd Uczniowski rozpoczął wydawanie gazetki szkolnej – „Sprawa dla ucznia”.  Gazetka będzie wydawana co miesiąc i będzie ją można przeczytać w bibliotece, w sali nr 14 oraz będzie ona roznoszona przez członków Samorządu Uczniowskiego na korytarzach szkolnych.

W pierwszym numerze naszej gazetki można przeczytać m. in. o konkursie plastycznym organizowanym przez Samorząd Uczniowski, o ciekawostkach związanych z najgłębszymi jeziorami w Polsce oraz zasadach bezpieczeństwa w naszej szkole. Będziecie mogli również skorzystać z naszego przepisu na lody lassi.

Zapraszamy do lektury.

• KONKURS PLASTYCZNY

• 24.09.2020 14:16
        • KONKURS PLASTYCZNY

Samorząd Uczniowski zaprasza na konkurs plastyczny.

Temat prac: „Nasza piękna ojczyzna”.

Technika wykonywania prac jest dowolna.

Prace prosimy składać u naszego opiekuna Pani Mariki Hetman do 16 października.

Z wykonanych prac zostanie zrobiona wystawa, a najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone.