• Konkurs „Walentynkowe serce”

• 26.01.2023 17:49
        • Konkurs „Walentynkowe serce”
          Samorząd Uczniowski zaprasza na konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III pod hasłem  „Walentynkowe serce”.
          Cele konkursu:
          • Rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz zdolności i umiejętności artystycznych dzieci;

• Alternatywna forma twórczego spędzania czasu wolnego;

• Inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki, poszerzenie wiedzy w zakresie różnych technik plastycznych.

• Rozwijanie wyobraźni uczniów, bazując na doświadczeniach z okresu zdalnego nauczania.
          Założenia organizacyjne:
          • Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III PSP Dobra;
          • Do konkursu przystępują uczniowie indywidualnie;
          • Prace konkursowe muszą być pracami samodzielnymi.
          Wykonanie prac konkursowych:
          Zadaniem konkursu jest wykonanie serca dowolną techniką plastyczną.
          Prace należy oddać do Pani Mariki Hetman (sala nr 14 lub pokój nauczycielski) do dnia 3 lutego (piątek).
          Przebieg konkursu:
          Ocenę prac przeprowadzi powołana do tego komisja konkursowa (członkowie Samorządu Uczniowskiego).
          Kryteria oceniania prac:
          • Zgodność pracy z tematem;
          • Walory estetyczne;
          • Oryginalność.
          Autorzy trzech wybranych prac zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
                                                                                                Opiekun Samorządu Szkolnego

• Mecz nauczyciele - uczniowie

• 22.01.2023 16:39
        • 20 stycznia w naszej szkole odbył się mecz charytatywny w siatkówkę nauczyciele vs. uczniowie.
          W trakcie meczu udało się zebrać prawie 450 zł – Samorząd Uczniowski zakupi za tą kwotę karmę dla zwierząt ze schroniska w Dobrej.

Nauczyciele wygrali, choć nie to jest najważniejsze. Była świetna zabawa, integracja oraz szczytny cel.
          Dziękujemy za wspólną zabawę ….. i Samorząd Uczniowski już planuje kolejną atrakcję dla naszych uczniów J
        • Pokaz mody

• 05.12.2022 08:51
        • 2 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował pokaz mody, na którym zaprezentowano stroje między innymi na uroczystość szkolną, do opery, teatru, Kościoła, na spotkanie towarzyskie, trening lub strój jesienny.
          Na pokaz zaproszeni zostali uczniowie z całej szkoły.
          Po pokazie nasi modele zostali nagrodzeni gromkimi brawami i owacją na stojąco.
        • Aktywne przerwy

• 28.11.2022 09:17
        • W dniu dzisiejszym obok biblioteki pojawiły się kostki Rubika, labirynty, gry zręcznościowe oraz książeczki z zadaniami, krzyżówkami i sudoku.

Na zakup tych przedmiotów została wykorzystana część kwoty uzbierana podczas kiermaszu Samorządu Uczniowskiego.

Życzymy miłej zabawy podczas przerw 😊

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

• Jesień- najpiękniejsza pora roku

• 25.11.2022 08:12
        • W dniu dzisiejszym Samorząd Uczniowski przygotował wystawę z prac z konkursu – „Jesień- najpiękniejsza pora roku”.
          Ponad połowa prac została wyróżniona, a ich autorzy w najbliższym czasie na apelu szkolny, zostaną nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
          Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach i przedsięwzięciach.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego