• Loteria fantowa

• 01.03.2023 16:17
      • Samorząd Uczniowski organizuje loterię fantową. Prosimy wszystkich chętnych uczniów do przynoszenia przedmiotów, które będą mogły być wystawione w loterii, mogą to być na przykład książki, zabawki czy gry planszowe.
        Uczniowie, którzy przyniosą fanty na loterię otrzymają od organizatora 10 punktów dodatnich z zachowania.
        Dochód uzyskany z loterii zostanie przeznaczony na zakup maty do sali językowej (sala nr 14), na której będą prowadzone zajęcia między innymi z konwersacji podczas lekcji języka angielskiego.
        Więcej szczegółów dotyczących terminu loterii oraz jej zasad podamy po zebraniu wszystkich fantów.
        Zapraszamy do wspólnej zabawy!!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego