• Walentynkowe serce

• 07.02.2023 12:04
      • W dniu dzisiejszym przy wejściu do szkoły pojawiła się wystawa z pracami wykonanymi do konkursu Samorządu Uczniowskiego „Walentynkowe serce”. Wszystkie prace są piękne, pomysłowe i starannie wykonane, za co serdecznie dziękujemy.

Najpiękniejsze prace zostały wyróżnione dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

Przypominamy również o poczcie walentynkowej – od dziś skrzynka na walentynki stoi naprzeciwko wejścia do szkoły przy wystawie z serduszkami. Walentynki można wysyłać do środy.

Opiekun Samorządu Szkolnego