• Samorząd Uczniowski zaprasza do KĄCIKA CISZY!

• 28.01.2020 17:42
        • W naszej szkole, na pierwszym piętrze powstał „kącik ciszy”. Znajdują się tam wygodne, kolorowe pufy, na których można miło spędzić czas.  Serdecznie zapraszamy do korzystania z tego miejsca. Warunek jest jeden- w kąciku obowiązuje cisza. Jest to miejsce przeznaczone do tego, aby  chwilę się zrelaksować, poczytać lub pouczyć.

Opiekun Samorządu Szkolnego

• Konkurs plastyczny  „Mój ulubiony bohater filmu lub książki”

• 28.01.2020 17:38
        • W styczniu Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny  „Mój ulubiony bohater filmu lub książki”. Konkurs miał na celu rozwijanie wyobraźni twórczej, kreatywności oraz promowanie czytelnictwa.

Bardzo wiele dzieci zgłosiło się do konkursu. Prace były starannie wykonane, pomysłowe i różnorodne. Wystawa prac ozdobiła szkolny korytarz.

Prace rozpatrywane były w dwóch kategoriach wiekowych:

- klasy I – III

- klasy IV – VIII

W każdej kategorii wiekowej komisja wybrała pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce. Kilka prac otrzymało również wyróżnienie. Uczniowie najpiękniejszych prac zostali nagrodzeni wspaniałymi nagrodami oraz dyplomami.

Gratulujemy!!

Opiekun Samorządu Szkolnego

• Kiermasz słodkich wypieków

• 28.11.2019 16:34
        •  21 listopada Samorząd Uczniowski kolejny raz zorganizował kiermasz słodkich wypieków. Wielu uczniów naszej szkoły  pomogło w organizacji kiermaszu. Dzieci przyniosły pyszne ciasta, babeczki oraz inne słodkie przekąski, za co bardzo dziękujemy.

Zebrane pieniądze zostaną wydane na „kącik gier”.

• Kiermasz książek

• 28.11.2019 16:30
        • 28 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz książek używanych. Każdy chętny uczeń naszej szkoły mógł się wymienić z innym uczniem na książkę. Zasada była jedna- książki miały być w dobrym stanie.

Chętnym było wielu, każdy uczeń z naszego kiermaszu wyszedł z niego zadowolony J

• Kiermasz zorganizowany przez samorząd uczniowski

• 06.11.2019 12:32
        • 22 października Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz słodkich wypieków. Uczniowie oraz ich rodzice spisali się na medal- stoły uginały się od pysznych ciast, ciasteczek, wafli i babeczek. Nikt nie mógł przejść obojętnie obok naszego stoiska. Do godziny 15:00 wszystkie wypieki zostały wyprzedane, za co bardzo dziękujemy.  Pieniądze zebrane w kiermaszu zostaną przeznaczone na zakup gier planszowych, które umilą naszym uczniom przerwy międzylekcyjne.