• Przerwa muzyczna

• 21.09.2021 13:15
        • Przerwa muzyczna

Od dziś członkowie Samorządu Uczniowskiego będą umilać nam czas muzyką. Będzie można ją usłyszeć codziennie podczas jednej z długich przerw.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

• Zakończenie konkursu „Stworki Potworki”

• 21.09.2021 13:14
        • Zakończenie konkursu „Stworki Potworki”

Konkurs „Stworki Potworki” organizowany przez Samorząd Uczniowski dobiegł końca. Ponad połowa prac została wyróżniona, a ich autorzy zostali nagrodzeni wspaniałymi upominkami. Od dziś prace te zdobią nasze szkolne korytarze.

Dziękujemy za udział w konkursie!

Członkowie Samorządu Uczniowskiego

• Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie „STWORKI POTWORKI”

• 03.09.2021 09:34
        • Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować płaską pracę plastyczną (dowolny format i technika) przedstawiającą wymyślonego „Stworka, Potworka”.

Dodatkowo prace można wykonać w programie graficznym.

Pod uwagę będą brane takie czynniki jak: ciekawy pomysł, staranność wykonania, czy zgodność z tematyką.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – III oraz IV – VIII.

Gotowe prace należy składać do opiekuna Samorządu Uczniowskiego Pani Mariki Hetman (sala nr 14) do 20 września.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Zapraszamy do zabawy J

• Chcesz być nowym członkiem Samorządu Uczniowskiego?

• 03.09.2021 09:33
        • Chcesz mieć wpływ na sprawy dziejące się w naszej szkole?

Chcesz pomóc w organizacji konkursów?

Chcesz przeprowadzić akcję charytatywną?

Chcesz mieć kącik w naszej szkolnej gazetce „Sprawa dla ucznia”?

Zapraszamy do zapisów do Samorządu Uczniowskiego!!!!!