• Wyniki konkursu Samorządu Uczniowskiego „Wspomnienie wakacji”

• 27.09.2022 10:42
        • Wyniki konkursu Samorządu Uczniowskiego „Wspomnienie wakacji”
          Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym konkursie.
          Wszystkie prace zostały wyróżnione, a ich autorzy dostali dyplomy i nagrody.
          Wystawę prac można oglądać w naszej gablotce przy sali nr 14.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

• Konkurs „WSPOMNIENIE WAKACJI”

• 12.09.2022 09:51
        • Samorząd Uczniowski
          zaprasza do udziału w konkursie
          „WSPOMNIENIE WAKACJI”
          Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej (kredkami lub farbami) przedstawiającej wspomnienia z wakacji.
          Format pracy dowolny.
          Podpisane prace (imię, nazwisko i klasa)należy przynieść do pani Mariki Hetman
          (sala nr 14 lub pokój nauczycielski) do 23.09 (piątek) do godziny 14:00.
          Najpiękniejsze prace wybrane przez członków Samorządu Uczniowskiego zostaną nagrodzone.

Zapraszamy do zabawy!
          Opiekun Samorządu Uczniowskiego
        • Stoliki z grami logicznymi

• 09.05.2022 13:07
        • Dzisiaj w naszej szkole pojawiły dwa miejsca, przy których uczniowie mogą sobie umilić przerwy i w ciekawy sposób spędzić czas. Są to stoliczki z grami logicznymi, różnego rodzaju kostkami Rubika, labiryntami, sudoku, książkami z zagadkami, itp.

Przy wyjściu ze szkoły ustawiono dwa kosze, w których są gumowe piłki, mini paletki, skakanki i gumy do skakania. Wychodząc na przerwę uczniowie mogą zabrać ze sobą wybraną zabawkę, pod warunkiem, że po dzwonku wróci ona do kosza.

Zabawki i sprzęty będą systematycznie dokupowane, aż do wyczerpania zapasów.

Pieniądze na ten sprzęt pochodzą z kiermaszu słodkości zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom zaangażowanym w naszą akcję.

• TYDZIEŃ TEMATYCZNY

• 20.04.2022 08:53
        • SAMORZĄD UCZNIOWSKI

ZAPRASZA DO WSPÓLNEJ ZABAWY W DNIACH 25 – 29 KWIETNIA

„TYDZIEŃ TEMATYCZNY”

Zabawa polega na tym, aby w dany dzień tygodnia ubrać się według wskazówek z poniższej listy:

PONIEDZIAŁEK – DZIEŃ DRESU

WTOREK – DZIEŃ NA RÓŻOWO / FIOLETOWO

ŚRODA – DZIEŃ OPASEK, OKULARÓW I ŚMIESZYCH FRYZUR

CZWARTEK – DZIEŃ KRATEK I KROPEK

PIĄTEK – DZIEŃ BEZGUŚCIA

• Wybory SUPER UCZNIÓW  i SUPER NAUCZYCIELA
        • Wybory SUPER UCZNIÓW i SUPER NAUCZYCIELA

• 20.04.2022 08:51
        • !! Wybory SUPER UCZNIÓW

i SUPER NAUCZYCIELA !!

Samorząd Uczniowski organizuje wybory na Super Uczniów oraz Super Nauczyciela w kategoriach:

1. Super Mister
          2. Super Miss
          3. Super Uśmiech
          4. Super Społecznik
          5. Super Przyjaciel
          6. Super Wzorowy Uczeń
          7. Super Sportowiec
          8. Super Nauczyciel

Do 26 kwietnia każdy z uczniów otrzyma od swojego wychowawcy kartę, na której będzie można zagłosować. Prosimy o przemyślane i uczciwe głosowanie.

Super Uczniowie oraz Super Nauczyciel zostaną wybrani w dwóch kategoriach:

• Klasy I – III
          • Klasy IV – VIII

Wyniki zostaną ogłoszone pod koniec kwietnia.

Zapraszamy do zabawy