Spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 17:00
Klasa 1a - sala 4
Klasa 1b - sala 3
Klasa 1c - sala 5
Klasa 1d - sala 2
Spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 17:00
Klasa 1a - sala 4
Klasa 1b - sala 3
Klasa 1c - sala 5
Klasa 1d - sala 2
Przedstawiamy sposób zamawiania posiłków w systemie elektronicznym zamowposilek.pl. Cena za drugie danie i napój wynosi 8,00zł.
Zamówienie posiłków w szkole podstawowej:
- wchodzimy na stronę: zamowposilek.pl
- „Zarejestruj się” (zielona ikonka w lewym rogu)
- „Chcę zamawiać posiłki” – klikamy dalej
- wypełniamy formularz - klikamy dalej
- wypełniamy „Rejestracja”
- po skończonej Rejestracji dziecka należy zainstalować aplikację na urządzeniu elektronicznym. Po zalogowaniu się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu.
Po zarejestrowaniu dziecka, należy wpłacić środki na konto. Dopiero po wpłynięciu ich na konto systemu, mogą Państwo zamówić posiłki dla dziecka.
Przypominamy: przelew tradycyjny wpływa na konto po 2-3 dniach.
Anulowanie jest możliwe do godz. 7.00 w dniu wydania posiłku.
UWAGA! W TYTULE PRZELEWU PROSIMY O WPISANIE DANYCH DZIECKA : IMIĘ I NAZWISKO,
ODZIAŁ / GRUPA
Dzieci otrzymają brelok na stołówce podczas pierwszej wizyty.
W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez stronę www.zamowposilek.pl lub na adres mailowy bok@zamowposilek.pl
Na stronie www.zamowposilek.pl w zakładce „Pomoc” znajdują się najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.
Rejestracja oraz zamawianie posiłków będzie możliwe od dnia 31.08 (sobota)
Zapraszamy na kolejne wydanie szkolnych wiadomości, które można obejrzeć na naszym profilu facebookowym.
https://www.facebook.com/watch?v=1002966711203794
ROZKŁAD SAL NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024
21.06.2024
KLASY VII i VIII ZAKOŃCZENIE O GODZ.9.00
SALA GIMNASTYCZNA
godz. 8.00
klasa wychowawca sala
2C Katarzyna Bednarek 2
3A Dorota Bucka 3
3B Elżbieta Szymańska 9
3C Katarzyna Łyszyk 5
4A Krzysztof Szott 28
4B Agnieszka Rugor 6
4C Łukasz Piasecki 4
5A Aneta Pilecka 1
5B Alicja Ostrowska-Kupaj 27
6A Agnieszka Kowalczyk 13
6B Agata Kostencka 26
godz. 10.30
klasa wychowawca sala
1A Elżbieta Cierzuch-Zbiegień 4
1B Paulina Olejniczak 5
1C Anna Tomala 27
1D Marta Solecka 2
2A Kinga Kucal-Balcerzak 9
2B Marta Jaz 3
7A Elżbieta Mazurkiewicz 6
7B Justyna Malska 28
Celem akcji jest przybliżenie dzieciom zawodu adwokata poprzez pojawienie się w wybranej instytucji, przeczytanie bajki pt. Leśne sprawy Misi Adwokatki, czyli guma do żucia w mrowisku, wysypisko pod hotelikiem i kradzież jeziora, porozmawianie z dziećmi o zawodzie adwokata, zaprezentowanie togi, zadanie dzieciom kilku pytań wskazanych w bajce (przeprowadzenie quizu),pozostawienie kolorowanek i zakładek do książki.
14 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” w kategorii klas IV-VI. Celem konkursu było promowanie poprawnej polszczyzny oraz podnoszenie świadomości ortograficznej dzieci i młodzieży.
Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Mikołaj Łukin kl. 5b
II miejsce – Agata Gucma kl. 6a,
III miejsce – Karolina Mazurek kl. 4a.
Gratulujemy!
17.06 odbyło się spotkanie ze strażnikiem gminnym, który opowiedział przedszkolakom o bezpieczeństwie podczas wakacji. Dzieci przypomniały sobie zasady związane z bezpieczeństwem na drodze, bezpiecznymi kąpielami, rozważnym korzystaniem z komputera i Internetu podczas wakacji. Z zaciekawieniem słuchały i odpowiadały na pytania. Na zakończenie każde dziecko otrzymało odblask.
10 czerwca 24 r. klasa I a i III a wybrały się na wycieczkę do „Wioski Chlebowej” w Tanowie. Dzieci uczestniczyły w warsztatach pieczenia podpłomyków, ciasteczek i chlebków. Podczas zajęć czuły się jak prawdziwi piekarze, tworząc własne wypieki z naturalnych składników. W przerwie zajęć odbyła się przejażdżka busem po okolicy. Na koniec dzieci z apetytem zjadły pizzę upieczoną na miejscu. Wszystkie wypieki zabrały ze sobą do domu.
Dorota Bucka, Elżbieta Cierzuch-Zbiegień
17 czerwca klasy 4a,4b,5a,5b wyjechały na zajęcia sprawnościowe, które odbyły się na wojskowym poligonie w Chełmie Gryfickim. Uczniowie zostali podzieleni na grupy. Każda z drużyn musiała wykonać konkretne zadania. Uczniowie mogli szukać skarbów za pomocą wykrywacza metali, powspinać się na drzewo po siatce, przejechać się tyrolką nad wodą. Na zakończenie zmagań każda z grup musiała zespołowo zbudować tratwę i przepłynąć małe jezioro w obie strony. Wszyscy uczestnicy przejechali się również transporterem wojskowym po specjalnym torze.
W świetlicy zostały przeprowadzone przez mgr Joannę Chwałek i mgr Bogusława Kozioła zajęcia i pogadanka - propagowanie zasad bezpiecznego zachowania, zwłaszcza podczas kąpieli, opalania oraz wycieczek pieszych w górach i lasach (w tym profilaktyka chorób odkleszczowych),zasady bezpiecznego wypoczynku w domu i na podwórku,edukowanie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,Uczniowie poznali zasady bezpiecznych wakacji, udzielania pierwszej pomocy.
Uczniowie z klasy 1d zostali zaproszeni na warsztaty do grupy przedszkolnej Motylki. Pani Aneta przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia. Uczniowie mieli okazję poznać techniki wykonywania różnych prac plastyczno-technicznych. To był super dzień. Dziękujemy
Z radością i dumą obwieszczamy, że nasza szkoła zdobyła tytuł Złota Szkoła IV edycji 2023/2024. Jesteśmy w gronie szkół-liderów edukacji ekonomicznej w Polsce. Uplasowaliśmy się na 13. pozycji wśród 128 szkół podstawowych z całej Polski
Gratulacje i podziękowania kierujemy do członków naszej Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej w składzie: Karolina Demiańczyk kl. 8b, Jan Chodyniecki kl. 8a, Michał Machut kl. 7a, Aleksandra Minakowska kl. 8b , Xavier Orman kl. 8a, Zuzanna Zwolak kl. 7a, , Amelia Szymbra kl. 8a, Nina Mazur kl. 8b, Natalia Wójtowicz kl. 8b, Michał Zamojcin kl. 8a, pani Elżbieta Mazurkiewicz i pan Krzysztof Szott.
Opiekunem merytorycznym była pani Anna Chandoszko – finansistka, autorka książki o finansach dla dzieci „Kwadraciaki i finanse”.
„Złote Szkoły Narodowego Banku Polskiego” to ogólnopolski program popularyzujący wiedzę ekonomiczną w środowiskach szkolnych. Temat przewodni IV edycji: „Polski złoty w obiegu od 100 lat – NBP i jego funkcja emisyjna”. W ramach realizacji projektu musieliśmy wykonać trzy zadania: lekcja z ekonomią, debata szkolna i warsztat uczniowski.
Alicja Ostrowska-Kupaj
koordynator programu
W dniu 3 czerwca w naszej szkole odbył się festyn z okazji dnia dziecka. W tym roku sportowa rywalizacja odbywała się na boisku Orlik. Uczniowie rywalizowali w 9 konkurencjach sportowych. Dla każdego ucznia który uczestniczył w zawodach przewidziana była słodka nagroda.
Zapraszamy na kolejne wydanie szkolnych wiadomości, które można obejrzeć na naszym profilu facebookowym.
https://www.facebook.com/100091351759753/videos/974134707348339?locale=pl_PL
Kim jest pszczelarz? Czym jest ul? Co to pszczela rodzina? Jakie znaczenie mają pszczoły dla otaczającego nas świata? Dlaczego powinniśmy o nie dbać, jak kiedyś, a jak dziś pozyskuje się miód pszczeli…?
Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań uczniowie otrzymali w czasie trwania warsztatów pszczelarskich. Mieli okazje degustować i smakować różnych rodzajów miodów. Dzięki temu mali amatorzy łakoci dowiedzieli się, jakie są różnice i podobieństwa między jego poszczególnymi wariantami. Praktyczną część warsztatów uwieńczyło przygotowanie przez uczestników wyjątkowej świeczki z plastra wosku pszczelego oraz wspólna zabawa taneczna z Pszczółką Mają.
Katarzyna Łyszyk
Nabór uczniów do świetlicy na rok szkolny 2024/2025 odbywa się
od 03.06.2024 do 14.06.2024.
Kartę zgłoszenia dziecka i kartę odbioru ze świetlicy oraz zaświadczenia o zatrudnieniu obojga rodziców należy składać w sekretariacie szkoły.
Niezbędne dokumenty do pobrania znajdują się na stronie szkoły.
W środę 22 maja grupa uczniów z klasy 7a wzięła udział w XVII edycji imprezy integracyjno-turystycznej „Leśne Podchody Pełne Przygody”. Odbyła się ona w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tanowie.
Partnerem wydarzenia był między innymi Powiat Policki.
Podczas leśnego rajdu, na pięciu stacjach, uczestnicy mieli do wykonania zadania przygotowane przez przedstawicieli Nadleśnictwa w Trzebieży oraz nauczycieli i wychowawców Ośrodka.
Na leśnej trasie na uczestników czekały bardzo interesujące i pouczające zadania: mogli dowiedzieć się, jakie zwierzęta zamieszkują lasy Nadleśnictwa Trzebież, strzelali z wiatrówki do baloników, a także wykazywali się kreatywnością muzyczną w zadaniu leśni muzykanci.
Na terenie Ośrodka odbyły się także pokazy ratownictwa przygotowane przez WOPR w Szczecinie, informacje na temat zdrowego odżywiania przygotowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Policach, warsztaty z garncarstwa, jazda na gokartach. Po powrocie ze szlaku wszyscy uczestnicy posilali się smaczną grochówką. Każda drużyna uczestnicząca w zabawie otrzymała specjalnie na tę okazję przygotowaną glinianą statuetkę, nagrodę rzeczową i dyplom.
Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszy ul. Do konkursu podeszli uczniowie z klas młodszych. Wszystkie przyniesione ule były wyjątkowe a każdy z nich był wykonany inną techniką. Jury konkursowe zdecydowało, że najpiękniejszy ul zrobiła Anitka Wiaderek z klasy 1c i to ona zdobyła I miejsce. Dwa drugie miejsca powędrowały do Julii Nowak z 2a i Stasia Ciarkowskiego z 1d. Były również dwa trzecie miejsca, które zdobyli: Jagódka Bątor z 1c oraz Bartosz Matuszczak z 3c. Wszystkim bardzo gratulujemy. Celem konkursu było również uświadomienie nam wszystkim, jak ważne są pszczoły, by mogło istnieć życie na naszej planecie. Szanujmy je i dbajmy o nie.
Powered by aSc EduPage